Dobro dosli na Forum Gimnazije i Ekonomske skole " JOVAN JOVANOVIC ZMAJ " Odzaci....
Molimo vas da se registrujete...

Hvala
Dobro dosli na Forum Gimnazije i Ekonomske skole " JOVAN JOVANOVIC ZMAJ " Odzaci....
Molimo vas da se registrujete...

Hvala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gimnazija i Ekonomska Skola Jovan Jovanovic Zmaj Odzaci
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vicevi br. 2

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Aktivan Clan
Aktivan Clan
Admin


Broj poruka : 91
Godina : 30
Lokacija : Deronje
Datum upisa : 29.01.2009

Vicevi br. 2 Empty
PočaljiNaslov: Vicevi br. 2   Vicevi br. 2 I_icon_minitimeSre Sep 09, 2009 10:17 pm

Isle dve babe ulicom i naišle na šlajm.
Kaže prva:
• Jao, vidi broš!
A druga krene da ga podigne, pa kad se razvukao, kaže:
• Nije, nego lančić!
_____________________________________________
Posle ovog bosanskog rata, stari ratni drugari Muja i Hasa i dalje zajedno. Hasa bez nogu, a Mujo bez ruku. Čuli oni od neke babe u selu da postoji izvor mladosti i naravno, brže bolje pohitali da probaju. Došli oni do jezera u sumrak, pa reče Hasa:
• 'Ajd Mujo ti prvi, mene strah.
Uđe Mujo u vodu do brade, izađe posle deset minuta i čudo, ima obe ruke. Sav srećan izađe napolje i pogura Hasu sa sve kolicima u vodu. Posle deset minuta izlazi Hasa i dalje u kolicima. Mujo zaprepašćeno reče:
• Bolan, Haso, kako je meni pomoglo, a tebi nije?
• Ja, ba, al' vidi Mišelinke!!!
_____________________________________________
Prolazi komandir ulicom i ugleda dvojicu svojih pandura, kako su uhvatili psa, rotiraju ga i zagledaju sa svih strana.
• Šta to radite, kreteni? - pita ih komandir.
• Ma, malopre ovuda protrča neki klinac i viknu "E, vidi psa sa dva šupka!"
_____________________________________________
Zarobili ljudožderi cigu, pa ga strpali u lonac da ga skuvaju. Pored kazana poglavica postavio stražara da čuva ručak. Nakon izvesnog vremena prolazi poglavica pored kazana i vidi da stražar, malo, malo, pa udari kutlačom po poklopcu.
• Šta to radiš? - pita ga poglavica.
• Ma, ne znam šta da radim, ovaj unutra nam pojede sve makarone!
_____________________________________________
• Mama, mama, svi mi govore da imam velike noge...
• Nemaš, sine, 'ajde idi lepo ostavi patike u garažu i dođi da jedeš
_____________________________________________
Pričaju Englez, Francuz i Bosanac o svojim najvećim blamovima. Kaže Englez:
• Sedim ja sam u kafani, pijem tu sve vreme, a kad sam pošao kući, ja za novčanik da platim i vidim, zaboravio novčanik, kakav blam!
Kaže Francuz:
• Nije to ništa, ja u wc-u, serem, obavim radnju i posegnem za toalet papirom, kad nema papira. Kakav blam!
Tek će Bosanac:
• Za vreme Drugog svetskog rata Nemci iskopali rake pa maljem po glavi i u raku. Ide tako red, dolazi red na mene, oni udare jedanput, ja ništa, oni udare drugi put, ja ništa, oni treći put, ja opet ništa, a mene blam, ljudi čekaju!
_____________________________________________

Šta radi Tarzan kad se naduva?
• AaAaAaAaAaA...AHAHAHAHAHAHAAAHAHAH...
_____________________________________________
Upoznala plavuša Muju mornara pa mu veli:
• Bog mi je dao telo a imam ja i talenta pa kad bih stigla u Holivud, napravila bih karijeru, samo nemam novca za brod.
Mujo:
• Ništa zato, ja ću tebe sakriti na mom brodu ali pod uslovom da mi "daš" kad god dođem.
Plavuša pristane a on nju sakrije u mašinsko odeljenje. Mujo dolazio svaki dan u naplatu i tako su putovali punih 20 dana. 21-og dana pokvari se brod i kapetan siđe dole i nađe plavušu u mašinskom odeljenju pa je upita šta ona tu radi.
• Sakrio me vaš mornar Mujo - i sve ispriča potanko i po redu.
• Razumem ja - veli kapetan - i vaš talent i vašu želju za uspehom ali mi nije jasno šta onda radite na trajektu SPLIT-KORČULA?
_____________________________________________
Crnogorac i Ciganin ubili čoveka pa ih osudili na smrtnu kaznu. Biraju između vešala i giljotine. Prvi bira Crnogorac i on se odluči na giljotinu pošto je brza smrt. Postave mu glavu i puste sečivo, kad ono stane na pola. I tako nekoliko puta i ništa, pa puste Crnogorca uz razlog da ga ni Bog neće. Dođe red na Cigu pa ga upitaše želi li giljotinu ili vešala. Tada će ti Cigo:
• Pa vešala, vidite da ovo sranje ne radi!
_____________________________________________
Sretne dabar zeca u šumi i pita ga:
• Zeko, jel se još drogiraš?
Zec mu odgovori:
• Da-breeeeeeeeee!
_____________________________________________
Sede tako dva idiota za stolom i jedan deli bombone.
• Jedna tebi, jedna meni!
• Jedna tebi, jedna meni!
• Jedna meni, jedna meni, jedna meni!
Na to ga ovaj drugi zaustavi i kaže:
• Čekaj malo, a tebi?
_____________________________________________
Padne bomba i Muji raznese ruku, a Hasi vilicu.
• AAAAA, GDE MI JE RUKA? NEMAM VIŠE RUKU! A šta si ti zin'o?
_____________________________________________
Nazad na vrh Ići dole
https://gimnazijaodzaci.forumsr.com
 
Vicevi br. 2
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vicevi br. 1
» Vicevi br. 3
» Vicevi,oglasi,grafiti...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Vicevi-
Skoči na: