Dobro dosli na Forum Gimnazije i Ekonomske skole " JOVAN JOVANOVIC ZMAJ " Odzaci....
Molimo vas da se registrujete...

Hvala
Dobro dosli na Forum Gimnazije i Ekonomske skole " JOVAN JOVANOVIC ZMAJ " Odzaci....
Molimo vas da se registrujete...

Hvala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gimnazija i Ekonomska Skola Jovan Jovanovic Zmaj Odzaci
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 SMS-ovi

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Aktivan Clan
Aktivan Clan
Admin


Broj poruka : 91
Godina : 30
Lokacija : Deronje
Datum upisa : 29.01.2009

SMS-ovi Empty
PočaljiNaslov: SMS-ovi   SMS-ovi I_icon_minitimeSre Sep 09, 2009 10:31 pm

Sta znace oznake ABCDEF za velicinu grudnjaka? A- A disu? B- Bar se vide! C- Cuclao bi ih. D- Dobre, dobre! E- Enormno dobre! F- Fuj silikon!!!

Lud za tobom, šta ću sa tobom, uvijek si uz mene, ne mogu bez tebe, uz tebe je svaki dan kao najljepši san. Bez tebe ne mogu ni dana, živjela moja MARIHUANA

Izgubio sam vjeru u sebe, Izgubio sam vjeru u ljubav, Izgubio sam vjeru u Boga. Smisao života pronašao sam u igli. Sad heklam i super mi je

HASKI je dobar za snijeg, VUČJAK je dobar za drogu, LESI se uvijek vrati kući, DOBERMAN je dobar čuvar, PTIČAR je dobar za lov, a šta je s tobom DŽUKELO?

U životu rado nabijam! Vjerujem, da i ti isto. S tobom bi nabijao do nesvijesti! Ako si za, pozovi me da se dogovorimo za partiju TENISA!!!

Ako možete čitati ovu poruku, pismeni ste i imate GSM u ruci. Stvarno ste rođeni pod sretnom zvijezdom: pismeni ste i još uvijek živi za razliku od vasih predaka...

Einstain je mrtav, Newton je mrtav, a ni ja se ne osjećam bas najbolje.

---<>:HEJ MOMCI, KOLKO JOŠ IMAMO DO JAJOVODA? ---<> ---<> ---<> ---<>: O STARI MOJ, TEK SMO ---<> ---<> ---<> PROŠLI ---<> ---<> KRAJNIKE! ---<> ---

Dvoje djece M-7 god. i Z-5 god., zdrave, vesele, lijepe i pametne, prodajem ili mijenjam za slicice Zivotinjskog carstva brojevi 69, 86 i 52.

Oh, kako samo volim kada diras moje dlacice, kada onako grubo guras moju glavicu u svoja usta, a najvise volim kada me namazes onim sluzavim. Tvoja ZUBNA CETKICA!

Dobar dan, ja sam mala radijacija i zivim u vasem mobilnom telefonu. Prilikom svakog razgovora ja vam polako unistavam mozdane celije i pospjesujem rak. Hvala.

Moje toplo tijelo zagrijat ce te u hladnoj noci, zelim osjetiti kako tvoj vjest jezik prelazi preko mojih oblina. Cekam te na stolu. TVOJA SOLJICA KAFE.

Nikad mi ne kazes da me volis. OK, mi izlazimo, razgovaras sa mnom, stiskas me, ali nikad mi ne kazes da me volis. Sad stvarno, volis li mozda neki drugi mobilni?
Nazad na vrh Ići dole
https://gimnazijaodzaci.forumsr.com
 
SMS-ovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Pricaonica-
Skoči na: